Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
wyrysowane

o klimatyzacji, klimatyzatorach, wentylacji i wentylatorach

klimatyzacja

wyrysowane

jeśli nie masz tego już wrysowanego w projekcie zagospodarowania, ewentualnie nie zostało to zrobione z głową* już na etapie starania się o prąd wodociąg"budowlany", to tez tak.Jeżeli masz w projekcie przewidzianą instalację gazową, to musisz wystąpić o rozszerzenie pozwolenia na budowę domu jak już rozpocząłeś budowanie.
Projekt instalacji wewnętrznej musi być.Czy ktoś z Was ma wiedzę czy powinienem zgłosić zakończenie budowy przyłącza gazowego tak jak się to robi z zakończeniem pozwolenia na budowę? Jak to jest z odbiorem instalacji gazowej? Instalacja wykonana - 3 punkty odbiorcze.
Jeden punk podłączony (Junkers) pozostałe 2 punkty zaślepione. Docelowo będzie tam podłączona kuchenka gazowa z bloku i dokupiona jeszcze jedna do kuchni letniej.
Czy przy odbiorze wszystkie punkty muszą być uzbrojone w urządzenia, czy może być tak jak mam w tej chwili.
Załóżmy, że w lipcu by naprawa wodociągu ochota puścili gaz i Junkers wodę by dogrzewał, natomiast kuchenki bym zamontował tuż po wprowadzeniu się.

Mam podpisaną umowę z gazownią, gaz juz leci w rurach do domu a ja nadal w domu mam dziennik z budowy przyłącza gazowego i nie wiem czy nie powinienem go oddać do Starostwa, które mi wydało pozwolenie na budowę?
Przez to "z głową" mam na myśli wrysowanie w projekcie przyłącza budowlanego miejsca posadowienia RBTki w obrysie przyszłego budynku.
Głosuj (0)
Arkaszka 20:15:19 3/11/2016 [Powrót] Komentuj