Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
erozje

o klimatyzacji, klimatyzatorach, wentylacji i wentylatorach

klimatyzacja

erozje

Nie wiadomo jaka będzie przyszłość.. ja cały czas liczę się z tym, że za 10 lat ktoś pociągnie kanalizację i będzie trzeba się podłączyć. Chociaż w aquaeco pokazali mi ustawy, które potwierdzają, że jeśli dostaje się pozwolenie na oczyszczalnię, to później kanalizacja nie jest obowiązkowa. Co do zbiorników betonowych to wydaje mi się, iż mogą po parunastu latach podlegać erozji.. ale nie wiem jak to dokładnie wygląda.. pewnie są trwałe.. trzymam kciuki jeśli się zdecydowałeś.Właśnie ta trwałość to jedyne, czego nie jestem pewny. Z tego co wiem, są one zabezpieczane jakimś smarowidłem, czyli nie ma kontaktu czystego betonu z ziemią/ściekiem/wodą, ale na ile to pomaga nie wiem. I nie wiem też, czy to smarowidło nie będzie jakoś psuć właściwości deszczówki, którą chcę podlewać działkę - mam nadzieję, że po dłuższym czasie takiego podlewania nie zostanie mi czysty piach, trafiłem tu całkiem przypadkiem, ale chyba zostanę na dłużej. wiem coś tam, coś tam na temat oczyszczalni i o ile będę mógł służyć pomocą, będzie mi miło. widzę, że jest na forum przedstawiciel handlowy Aquaeco. miło mi poznaniaku37. nie są to najtańsze oczyszczalnie, ale nie każdy musi przecież kupować tanie rzeczy. przy wyborze POŚ trzeba brać pod uwagę wiele rzeczy i niechcący można wejść w spore koszta. dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę i wybierać świadomie. powoli postaram się rozjaśnić może nie wszelkie, ale wiele z wątpliwości.
nie ma wątpliwości - szczelne szambo jest najdroższym z możliwych rozwiązań. szambo nieszczelne albo na przykład bez dna - najtańszym.
Głosuj (0)
Arkaszka 21:13:45 5/01/2018 [Powrót] Komentuj